Októberben új tanfolyamokkal várjuk!

Várjuk új tanulóinkat októberi 60 órás kezdő, újrakezdő, haladó szintű standard angol, német és olasz nyelvtanfolyamainkra!

Hagyomány nyelvtanfolyamaink mellett 60 órás angol és német nyelvvizsga előkészítő tanfolyamot és szakmai angol és német nyelvtanfolyamot is indítunk az ősszel.

A 60 órás képzések heti 2×3 órás bontásban mennek, hétköznapokon 17-18 óra között kezdéssel. A tanfolyamok hossza 10 hét, díja 84.000 Ft, ami részletekben is fizethető.

Az online tanfolyamok Skype-on keresztül mennek interaktív, visszanézhető órákkal. Ha lemaradsz az óráról, bármikor bepótolhatod az anyagot. A nálunk az órákon kívül is kérdezhettek – Messengeren, Skype-on kérdezhetnek a tanártól üzenet formájában. A tananyag (tankönyv, munkafüzet, nyelvtani segédlet, hanganyag) ingyenes, e-mailben küldjük ki, de igény szerint papír alapon is megkaphatják a tanulók.

Hozzászólás