Bemutatkozás

A Multi Nyelviskola egy olyan nyelvi képzési központ, amely komplex nyelvi tanulmányokat biztosít minden korosztály számára. Évek óta eredményesen folytatunk cégeknek, felnőtteknek, közép-és főiskolásoknak, általános iskolásoknak szóló képzéseket. Hallgatóinknak lehetőségük van általános és a szaknyelvi kurzusokon is részt venni. Szeretnénk kiszolgálni minden korosztályt a diákoktól kezdve a középkorúakon át az időseket is, hiszen úgy gondoljuk, hogy mindenkinek hasznos lehet egy idegen nyelv megismerése és elsajátítása.

Ingyenes tananyag, díjmentes szintfelmérés, visszanézhető online órák és nálunk az órákon kívül is bármikor kérdezhetsz!

A nyelvtanulást elkezdeni soha sem lehet késő!

MIÉRT VÁLASZD AZ ONLINE NYELVTANFOLYAMOT?

KÉNYELMES

Az online nyelvtanfolyammal helytől függetlenül kényelmesen fejlesztheted nyelvtudásod.

SZABAD

Bármilyen nyugodt környezetben tanulhatsz: legyen ez a kerted vagy egy külföldi apartman nyaralás alatt.

HATÉKONY

Online óráinkkal rengeteg időt nyersz, hisz nem szükséges az órákra beutazni. Így több időd marad arra, amit szeretnél.

HOGYAN?

Tanfolyamainkon pontos és használható nyelvtudás átadására törekszünk, mindezt változatos módszerekkel, nyelvi készségek fejlesztésével, kommunikációs gyakorlatokkal, beszélgetési lehetőséggel kombinálva. A tanfolyamokon képzett tanárok tanítanak naprakész tananyagok és módszerek felhasználásával, figyelembe véve a tanulók egyéni igényeit és képességeit. Mivel a csoportok kis létszámúak a tanárok megfelelő figyelmet tudnak fordítani az egyes tanulókra külön is, lehetőséget adva nekik a beszéd gyakorlására az órákon, segítve egyéni fejlődésüket.

Tanulóinknak segítünk tisztán meghatározható, reális és elérhető célok kialakításában, kijelölve az ezen célok eléréséhez szükséges időkeretet. A saját szinteden oktatunk, nem ömlesztve és ha mégis segítségre van szükséged, az órákon kívül is kérdezhetsz Skype-on, Messengeren vagy akár magánóra keretein belül is.

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Segítünk, ha:

• Nyelvvizsgát szeretnél
  • Meg szeretnél tanulni egy idegennyelvet
  • Szükséged van hozzá a munkádhoz
  • Hamarosan érettségizel
  • Külföldre készülsz

A Multi Nyelviskolában a jelenleg leginkább elterjedt kommunikatív nyelvoktatás módszertanát alkalmazzuk. Ez a nyelvtanítási metódus a kommunikációra fekteti a hangsúlyt, és célja, hogy a nyelvtanulókat aktívan bevonja különféle problémakezelő, információszerzési feladatok megoldásába, valamint a mindennapi életüket jellemző beszédhelyzetek gyakorlására késztesse őket.

Bármi is legyen a célod, nálunk megtalálod a megoldást!

ÖSSZEFOGLALVA:

• minden korosztály számára kínálunk tanfolyamokat
  • kis létszámú csoportokban oktatunk
  • fiatal, lendületes és képzett a tanári karunk
  • képzésünk magas minőséget és színvonalat képvisel
  • ingyenes nyelvi szintfelmérést kínálunk
  • figyelembe vesszük diákjaink egyéni igényeit
  • az általános kurzusok mellett szaknyelvi kurzusokra is lehetőség van